سمبل تصویر استقلال منصوریان مهدی رحمتی

سمبل: تصویر استقلال منصوریان مهدی رحمتی تراکتورسازی علیرضا منصوریان اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

گت بلاگز اخبار حوادث شرح کودک آزاری پسر ۱۵ ماهه با چاقو در سیرجان

به گزارش ایسنا ؛عباس صادق زاده راجع به شرح کودک آزاری در سیرجان گفت: عصر پنجشنبه گذشته یک مادری از روستاهای نزدیک سیرجان پسر ۱۵ ماهه خود را به بیمارستان سیرجا

شرح کودک آزاری پسر ۱۵ ماهه با چاقو در سیرجان

عبارات مهم : فرزند

مدیرکل بهزیستی استان کرمان شرح کودک آزاری در سیرجان را اعلام کرد.

به گزارش ایسنا ؛عباس صادق زاده راجع به شرح کودک آزاری در سیرجان گفت: عصر پنجشنبه گذشته یک مادری از روستاهای نزدیک سیرجان پسر ۱۵ ماهه خود را به بیمارستان سیرجان میرساند که این کودک از سه، چهار نقطه دچار شکستگی و همچنین پارگی پوست دست و عضلات شده است بود.

وی افزود: به علت اینکه بیمارستان سیرجان نتوانسته بعضی خدمات را به این کودک بدهد، آخرهای شب پنجشنبه به کرمان اعزام و در بیمارستان شهید باهنر خوابیدن و خدمات درمانی به این کودک ارائه می شود.

شرح کودک آزاری پسر ۱۵ ماهه با چاقو در سیرجان

صادق زاده گفت: همکاران ما بلافاصله بعد از حضور این کودک در بیمارستان سیرجان از عنوان مطلع شده است و اورژانس اجتماعی پرونده را تشکیل داده و آدرس این خانواده را دریافت و تحقیقات را شروع کرده و پرونده در دست پیگیری است.

وی تصریح کرد: در کرمان هم اورژانس اجتماعی در بیمارستان حاضر شده است و اطلاعات را دنبال می کند و پیگیر هستند حکم قضایی جهت سایر موارد دریافت شود و الان هم این کودک در حال انتقال به بیمارستان شفا جهت ادامه درمان است.

به گزارش ایسنا ؛عباس صادق زاده راجع به شرح کودک آزاری در سیرجان گفت: عصر پنجشنبه گذشته یک مادری از روستاهای نزدیک سیرجان پسر ۱۵ ماهه خود را به بیمارستان سیرجا

مدیرکل بهزیستی استان کرمان با بیان اینکه ما براساس وظیفه کارهای مددکاری را شروع کرده ایم، اظهار کرد: پدر این کودک آسیب دیده به علت قاچاق مواد مخدر در زندان به سر می برد و مادر دچار اعتیاد است و زندگی پرتلاطمی دارند و فرزند شش ساله این خانواده نیز در معرض اعتیاد و خطر است که جهت جداکردن این فرزند از مادر پیگیر حکم قضایی هستیم.

وی در ادامه با اشاره به صدمات وارد شده است به کودک سیرجانی گفت: این کودک با جسم سخت و احتمالا چاقو یا قمه مورد حمله قرار گرفته که مادرش اظهار کرده عموی کودک او را مورد آزار قرار داده و روایت دیگر مبنی بر ارتکاب حمله به وسیله فرزند عموی کودک است.

صادق زاده افزود: تحقیقات در حال انجام است تا مظنون پرونده با هماهنگی قوه قضاییه احضار شود و کودک آزار دیده به احتمال زیاد دچار اعتیاد است که درمان اعتیاد او نیز در ادامه کارهای درمانی دنبال خواهد شد.

شرح کودک آزاری پسر ۱۵ ماهه با چاقو در سیرجان

وی گفت: این کودک آسیب های معنوی شدید و ضایعات جسمی دیگری نیز دارد که باید شناسایی شود و مددکاران به شدت پیگیر کار هستند.

واژه های کلیدی: فرزند | کرمان | پرونده | اعتیاد | دریافت | سیرجان | بیمارستان | کودک آزاری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs