سمبل تصویر استقلال منصوریان مهدی رحمتی

سمبل: تصویر استقلال منصوریان مهدی رحمتی تراکتورسازی علیرضا منصوریان اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

گت بلاگز اخبار حوادث جنجال تجاوز سرایدار مدرسه به دختر دانش‌آموز!

مدرسه جنجالی ارومیه به آتش کشیده شد (+عکس) / مقامات: تعرض جنسی به دختر دانش آموز صحت ندارد / سرایدار مدرسه بازداشت شد / دستگیری تعدادی از مهاجمان به مدرسه

جنجال تجاوز سرایدار مدرسه به دختر دانش‌آموز!

جنجال تجاوز سرایدار مدرسه به دختر دانش آموز!

عبارات مهم : مدرسه

مدرسه جنجالی ارومیه به آتش کشیده شد (+عکس) / مقامات: تعرض جنسی به دختر دانش آموز صحت ندارد / سرایدار مدرسه بازداشت شد / دستگیری تعدادی از مهاجمان به مدرسه

مدرسه، تعطیل شد.

مدیرکل آموزش و پرورش آذربایجان غربی درپی اعتراض جمعی از والدین دانش آموزان یکی از مدارس ارومیه مبنی بر واکنش‌ها غیراخلاقی نیروی خدماتی این مدرسه در محل حضور یافت و دستور پیگیری عنوان را صادر کرد.

جنجال تجاوز سرایدار مدرسه به دختر دانش‌آموز!

به گزارش عصرایران به نقل از ایرنا، تجمع اعتراضی والدین دانش آموزان این مدرسه از حوالی ساعت 15 روز دوشنبه (یکم آبان) شروع شد و منجر به حضور مقامات مسوول و نیروی انتظامی شد.

خبرگزاری تسنیم هم نوشت: عصر روز دوشنبه (اول آبان 96) عده ای تحت تأثیر اخبار کذب بعضی اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … در اطراف یکی از مدارس ارومیه تجمع کرده و ضمن آسیب زدن به اموال عمومی، مدرسه را آتش زده و بخشی از آن را تخریب کردند.

مدرسه جنجالی ارومیه به آتش کشیده شد (+عکس) / مقامات: تعرض جنسی به دختر دانش آموز صحت ندارد / سرایدار مدرسه بازداشت شد / دستگیری تعدادی از مهاجمان به مدرسه

29 مهرماه و در روز شنبه همین هفته زن مدیر و معاون مدرسه راه شهدا واقع در محله اسلام آباد شهرستان ارومیه مشاهده می کنند که دختری که دانش آموز پایه پنجم در همین مدرسه است با سروصورت و لباس های خیس شده است از دستشویی بیرون می آید.

خانم مدیر و معاون این مدرسه از دانش آموز علت خیس بودن لباس هایش را می پرسندکه این دخترخانم در جواب به آن ها می گوید که چیزی نشده و سپس به منزل می رود.

صبح روز بعد پدر این دختر به مدرسه مراجعه کرده و همراه مسئولین مدرسه به کلانتری می روند و پدر رضایت کتبی در کلانتری می دهد که به دختر من هیچ اتفاقی رخ نداده است.

جنجال تجاوز سرایدار مدرسه به دختر دانش‌آموز!

اما ماجرا به این سادگی تمام نشده و روز دوشنبه اولیای دیگر دانش آموزان به مدرسه رفته و خواستار توضیح پدر این دانش آموز در خصوص ماجرا می شوند ولی پدر این دانش آموز به مدرسه نمی رود و در جواب می گوید که با آبروی دختر من بازی نکنید.

آغاز دوباره ماجرا و حوادث بعدی آن

مدرسه جنجالی ارومیه به آتش کشیده شد (+عکس) / مقامات: تعرض جنسی به دختر دانش آموز صحت ندارد / سرایدار مدرسه بازداشت شد / دستگیری تعدادی از مهاجمان به مدرسه

عده ای که تحت تأثیر بعضی افراد در اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … قرار گرفته بودند ظهر امروز به مدرسه به عنوان اعتراض حمله کرده و در و پنجره مدرسه را تخریب می کنند و به اموال عمومی آسیب می زنند ولی با حضور به موقع پلیس و نیروهای امنیتی و مسئولین شرایط تحت کنترل قرار می گیرد.

البته نزدیکی های شب نیز بعضی از افراد این مدرسه را به آتش می کشند و در حال حاضر مسئولین جهت این مورد جلسه شورای تأمین را تشکیل داده اند.

جنجال تجاوز سرایدار مدرسه به دختر دانش‌آموز!

دستور خاص وزیر آموزش و پرورش جهت پیگیری سریع به موضوع

سیدمحمد بطحایی، وزیر آموزش و پرورش به بازرس خاص وزیر دستور خاص ای جهت بررسی عنوان آزار و اذیت یک دختر دانش آموز به وسیله نیروی خدماتی مدرسه راه شهدا در ارومیه صادر کرد.

عباس حسن خانی در گفت وگو با خبرنگار تسنیم در ارومیه، با اشاره به شرح اتفاقاتی در رابطه با اتفاق مدرسه راه شهدا در منطقه اسلام آباد ارومیه اظهار کرد: روز شنبه 29 مهر ماه یک دختر دانش آموز کلاس پنجم در مدرسه به دستشویی رفته و در هنگام خروج از دستشویی مدیر و معاون مدرسه مشاهده می کنند که لباس های این دانش آموز خیس است.

فرماندار ارومیه بیان کرد: مدیر و معاون مدرسه از این دانش آموز علت خیس شدن لباس هایش را می پرسند که این دانش آموز در پاسخ به آن ها می گوید هیچ اتفاقی جهت من نیفتاده است و سپس این دختر به منزل می رود.

حمله معترضان به مدرسه راه شهدا – ارومیه

هیچ تعرضی جنسی انجام نشده است

وی با اشاره به شرح این ماجرا گفت: این دخترخانم دانش آموز در نوبت بعد از ظهر به مدرسه می رود ولی تابه حال اتهامات متوجه سرایدار نوبت صبح است که این عمل را جهت این دختر در نوبت بعد از ظهر انجام داده و در واقع در سرایدار نوبت خود نبوده است البته تاکنون فقط یک اتهام بوده و ثابت نشده است.

حسن خانی افزود: هیچ گونه تعرضی مانند عمل آزار و اذیت جنسی یا زنا به این دخترخانم دانش آموز رخ نداده است ولی ممکن است این دختر مورد تقاضای هوسرانی و یک نیت شوم قرار گرفته باشد که از این گونه اتفاقات ممکن است در اماکن عمومی نیز رخ دهد.

وی گفت: مدیر مدرسه بعد از آمدن پدر این دخترخانم 11 ساله به مدرسه به کلانتری مراجعه می کنند و بعد از بررسی ها و پیگیری های مورد نیاز پدر این دانش آموز به صورت کتبی در کلانتری رضایت می دهد که هیچ اتفاقی جهت دختر من رخ نداده است و زن مدیر و مسئولان مدرسه نیز مجدداً این دختر دانش آموز را معاینه کرده و تأیید می کنند که هیچ اتفاقی جهت این دانش آموز دختر رخ نداده است.

رضایت کتبی پدر دختر دانش آموز

حسن خانی تشریح کرد: روز یکشنبه پدر رضایت کتبی خود را داده بود و امروز دوشنبه اولیای دیگر دانش آموزان به مدرسه رفته و خواستار آن شدند که پدر آن دختر به مدرسه آمده و وقایع را توضیح دهد ولی پدر این دانش آموزان گفته که آبروی دختر من را نبرید و به مدرسه نرفته است.

وی افزود: بعضی افراد نیز جوانان را جنبش کرده و جوانان در ساعت 4 بعد از ظهر به عنوان اعتراض وارد مدرسه شده است و شیشه و در و پنجره مدرسه را می شکنند و آسیب می زنند.

فرماندار ارومیه اظهار کرد: هیچ کدام از مردم اعتراض کننده در صحنه اعتراض بازداشت نشده اند ولی این گونه تجمع ها و اعتراض ها کاملاً غیرقانونی است آیا که به اموال عمومی تعرض شده است و حتماً با پیگیری های مورد نیاز تخریب کنندگان اموال عمومی به مراجع قضایی معرفی می شوند.

وی گفت: از نیروی انتظامی به خاص یگان خاص تقدیر خاص دارم آیا که با صبر و حوصله کافی و سعه صدر با این اعتراض کنندگان واکنش‌ها و برخورد کردند و عنوان نیز در حال اتمام است.

حسن خانی افزود: اگر فردی عملی خلاف انجام داده باشد از طریق مراجع قانونی و قضایی پیگیری می شود و حتی اگر تماس بدنی داشته باشد این کار اشتباه است و برخورد می شود.

فرماندار ارومیه گفت: بعضی از نیروهای انتظامی مورد اصابت سنگ قرار گرفته و زخمی شدند و به هیچ یک از مسئولان مدرسه آسیبی نرسید.

به آتش کشیدن مدرسه در ارومیه

تصمیم به تجمع در جلوی مدرسه کار اشتباهی بود

فریدون سید مصطفوی مدیرکل آموزش وپرورش آذربایجان غربی در گفت وگو با خبرنگار تسنیم در ارومیه، با اشاره به علل حوادث رخ داده در منطقه اسلام آباد ارومیه اظهار داشت: در روزهای اخیر خانواده دختری که ادعا می شود مورد آزار و اذیت جنسی قرار گرفته نزد پلیس رفته و شکایتی در این ارتباط تنظیم کرده بودند.

وی گفت: ولی در نهایت پیش از بررسی عنوان از سوی نیروی انتظامی شکایت صورت گرفته از سوی خانواده شاکی بعد گرفته شده است است.

مدیرکل آموزش وپرورش آذربایجان غربی افزود: ولی متأسفانه بعد از مطرح کردن عنوان با اهالی خانواده و محله دانش آموز، آنها تصمیم به تجمع در جلوی مدرسه گرفته و عنوان بیش ازپیش بزرگ شده است است.

وی عنوان کرد: خوشبختانه نیروی خدماتی که متهم به بروز واکنش‌ها نامتعارف با دانش آموز بوده به وسیله عامل انتظامی دستگیر و عنوان به سرعت در حال پیگیری است و به محض حصول آخرین خبر نتیجه های به اطلاع عموم مردم می رسد.

مصطفوی خاطرنشان کرد: تا اطلاع ثانوی و تا روشن شدن عنوان کلاس های درس در آموزشگاه راه شهدا تشکیل نمی شود.

طبق قانون با متخلفین برخورد می شود

معاون سیاسی امنیتی استاندار آذربابجان غربی در گفت وگو با خبرنگار تسنیم در ارومیه با اشاره به اتفاق مدرسه راه شهدا در منطقه اسلام آباد این شهر اظهار داشت: بر خلاف فضاسازی ها و جوسازی های غیرواقعی در تعدادی از اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … عنوان آزار جنسی یکی از دختران دانش آموز صحت ندارد.

علیرضا رادفر معاون سیاسی امنیتی استاندار آذربابجان غربی گفت: شواهد اولیه و ابتدایی ماجرا حاکی است سرایدار مدرسه بداخلاقی کرده است ولی آزار جنسی نیست.

رادفر افزود: با حضور به موقع مسئولان و مأموران انتظامی کارها قانونی انجام شده است است.

وی تصریح کرد: شهروندان مواظب باشند که عده ای از این عنوان در پی سو استفاده نباشند چون هیچ تجاوزی صورت نگرفته است.

دستگیری تعدادی از مهاجمان به مدرسه

خبرگزاری تسنیم از بازداشت تعدادی از مهاجمان به مدرسه خبر داد.

واژه های کلیدی: مدرسه | اعتراض | ارومیه | اعتراض | انتظامی | نیروی انتظامی | اخبار حوادث

جنجال تجاوز سرایدار مدرسه به دختر دانش‌آموز!

جنجال تجاوز سرایدار مدرسه به دختر دانش‌آموز!

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs