سمبل تصویر استقلال منصوریان مهدی رحمتی

سمبل: تصویر استقلال منصوریان مهدی رحمتی تراکتورسازی علیرضا منصوریان اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

گت بلاگز اخبار حوادث دردسرهایی که همسرچهارم تاجر بین المللی فرش برایش درست کرد

تاجر بین‌المللی فرش که طی سال‌ها در جست‌و‌جوی آرامش و خوشبختی با سه زن ازدواج کرده، ولی هر بار با شکست و تلخکامی تن به جدایی داده بود، در رؤیای شیرین زندگی، با

دردسرهایی که همسرچهارم تاجر بین المللی فرش برایش درست کرد

عبارات مهم : ایران

تاجر بین المللی فرش که طی سال ها در جست و هوا آرامش و خوشبختی با سه زن ازدواج کرده، ولی هر بار با شکست و تلخکامی تن به جدایی داده بود، در رؤیای شیرین زندگی، با چهارمین زن آشنا شد و با او ازدواج بست، ولی این زن هم با ترک منزل و زندگی مشترک، مهریه 100 میلیون تومانی اش را به اجرا گذاشت و بعد از ممنوع الخروج کردن شوهرش او را با ماجراهای دیگری روبه رو کرد.

کشور عزیزمان ایران نوشت:اوایل اردیبهشت امسال، «ناصر» با شکایت همسر چهارمش به شعبه 244 دادگاه خانواده احضار شد. او که در راهروی مجتمع قضایی صدر نشسته بود، می گفت: در 65 سالگی نه حال و حوصله آمدن به دادگاه را دارم و نه علاقه ای به ازدواج با یک زن دیگر: «دلم می خواست آخر عمرم را در وطن بگذرانم و سرم را به یک زندگی آرام گرم کنم، ولی افسوس که کتاب تقدیر هر بار ورق تازه ای برایم باز کرده بود.»

ناصر با اشاره به گذشته هایش ادامه داد: «از نوجوانی با بافت و تعمیر فرش که پیشه اجدادم بود، آشنا بودم. 48 سال پیش از دِه به پایتخت کشور عزیزمان ایران آمدم و در یک فرش فروشی بزرگ مشغول به کار شدم؛ مدتی بعد آوازه مهارتم پیچید و یک تاجر فرش با وعده زندگی بهتر مرا با خودش به یونان برد. من که هنوز فارسی را خوب یاد نگرفته بودم، ناچار شدم زبان یونانی هم یاد بگیرم و همزمان غم غربت را نیز تحمل کنم.

دردسرهایی که همسرچهارم تاجر بین المللی فرش برایش درست کرد

اما خوابیدن در مغازه فرش فروشی و مشکل های زیاد از من فرد موفقی ساخت تا چند سال بعد بتوانم یک مغازه کوچک فرش فروشی در شهر آتن باز کنم. آخر بعد از چند سال تلاش به تاجری بزرگ تبدیل شدم. 30 ساله که بودم تصمیم گرفتم ازدواج کنم و بدهید ترتیب با دختری از یک خانواده اصیل ایرانی زندگی مشترکم را شروع کردم. در 5 سال نخست زندگی باعشق ما با روزهای خوش، سفرهای متعدد و تولد دو دختر زیبایمان ادامه داشت تا اینکه همسرم به بیماری نادری مبتلا شد. بعد از آن تا 10 سال درگیر درمان او و بزرگ کردن دخترهایم بودم. همواره آرزو می کردم پسری داشته باشم تا ادامه دهنده شغل خانوادگی و وارثم باشد، ولی با وجود بیماری همسرم رسیدن به این آرزو محال بود…

در آن سال ها فشار کار، بیماری همسر و پیگیری به فرزند ها حسابی آشفته ام کرده بود تا اینکه آخر همسرم درگذشت و ناچار شدم با کمک پرستار دو دخترم را بزرگ کنم. ولی بعد از مهاجرت دخترانم به امریکا دوباره تنها شدم و در آستانه 50 سالگی تصمیم به ازدواج گرفتم. بعد از آن یکی از کارکنان فرش فروشی خواهر45 ساله مطلقه اش را به من معرفی کرد و بعد از چند تماس تلفنی و دیدار در پایتخت کشور عزیزمان ایران نام دومین همسرم در شناسنامه ام ثبت شد. نخستین شرط من با همسر جدیدم فرزند دار نشدن بود، آیا که از فرزند هایم دلخور بودم و از طرفی احساس می کردم در آن سن و سال فرزند دار شدن برایم تلخ هست. ولی همسر دومم آنقدر به من دوستی کرد و در کار تجارت کمک حالم بود که آخر راضی شدم فقط یک بار فرزند دار شویم. با این حال خدا به ما دختر و پسری دوقلو عطا کرد.

تاجر بین‌المللی فرش که طی سال‌ها در جست‌و‌جوی آرامش و خوشبختی با سه زن ازدواج کرده، ولی هر بار با شکست و تلخکامی تن به جدایی داده بود، در رؤیای شیرین زندگی، با

به این ترتیب به آرزوی داشتن فرزند پسر رسیده بودم، ولی مشکلاتم با همسر دومم از همانجا شروع شد. همسرم پایش را در یک کفش کرده بود که باید نیمی از املاک را به نام او و فرزند ها کنم تا بعد از مرگم دخترهای همسر اولم ادعایی نداشته باشند، ولی یک سال بعد از آنکه ویلای خارج و فرش فروشی شهر آتن را به نام فرزند هایمان و منزل پایتخت کشور عزیزمان ایران را به نام همسرم سند زدم، او بنای ناسازگاری گذاشت و توانست حکم طلاق دریافت کند و بلافاصله هم با یک مرد یونانی ازدواج کرد. بعد از این ماجرا دچار افسردگی شدم و به پایتخت کشور عزیزمان ایران آمدم. چند سال در ویلای لواسان ماندم و به مصرف داروهای آرامبخش رو آوردم.»

در همان دو سه سال بود که پای سومین زن به زندگی ناصر باز شد. دخترخاله اش از جوانی عاشق او بود، ولی آینده راهشان را از هم جدا کرده بود و در حالی که از همسرانشان طلاق گرفته بودند، با هم ملاقات کردند. ناصر می گفت: «هیچ علاقه ای به دخترخاله ام نداشتم، ولی جهت فرار از غصه های گذشته ام راضی شدم با او ازدواج کنم. تنها شرطم اقامت در پایتخت کشور عزیزمان ایران بود که دخترخاله ام پذیرفت، ولی او زنی بود که به کارهای مردانه مثل باغبانی و تعمیرات ساختمانی علاقه داشت.

این عنوان باعث رنجش من شد و به این نتیجه رسیدم که دخترخاله، زن ایده­ آل من نیست. جهت همین مهریه و حقوق دخترخاله ام را دادم و بعد از جدایی بار دیگر به یونان رفتم تا دیگر او را نبینم. بازگشت دوباره ام به آتن با رونق کارم همراه بود و من توانستم با اعتبار گذشته ام یک مغازه تازه باز کنم و به اوضاع مالی خود سروسامانی دهم. دو سال بعد هنگامی که به پایتخت کشور عزیزمان ایران بازگشتم به خواهر و برادرانم سپردم تا زن میانسالی که فرزند نخواهد یا به دنبال باغبانی و اقامت نباشد را به من معرفی کنند. درست سه سال پیش بود که «فریبا» به عنوان همسر چهارم وارد زندگی ام شد.

دردسرهایی که همسرچهارم تاجر بین المللی فرش برایش درست کرد

فریبا زنی بود 55 ساله که از همسر معتادش جدا شده است و با دختر پشت کنکوری اش زندگی می کرد. بعد از دیدار با آنها و چند دورهمی خانوادگی، جهت چهارمین بار پای سفره عقد نشستم. همسر جدیدم زنی منزل دار و منظم بود و به من آنقدر خوب پیگیری می کرد که در عرض شش ماه چاق تر شدم و چند کیلو اضافه وزن پیدا کردم.

اما یکی از اختلافات میان ما تنبلی و خوشگذرانی های دختر فریبا بود که فقط پول خرج می کرد و همدمش یک «ایگوآنا» بود. فریبا هم که کار فروش لباس را کنار گذاشته بود، ولخرجی هایش را شروع کرد و در یک سال میلیون ها تومان بدهی اوج آورد. با این حال بدهی هایش را با کمال میل پرداخت کردم و حتی به پیشنهاد فریبا بابت مهریه اش یک چک 40 میلیونی و یک چک 60 میلیونی دادم تا جهت دختر بزرگ و دامادش منزل بخرد، ولی یک ماه بعد معلوم شد از منزل خبری نیست و مادر و دختر خودروی پرایدشان را با یک خودروی خارجی عوض کرده اند. ولی مسئله مهم از روزی شروع شد که به حضور خانواده فریبا اعتراض کردم چون باعث برهم زدن آرامش زندگی مان شده است بودند.

تاجر بین‌المللی فرش که طی سال‌ها در جست‌و‌جوی آرامش و خوشبختی با سه زن ازدواج کرده، ولی هر بار با شکست و تلخکامی تن به جدایی داده بود، در رؤیای شیرین زندگی، با

همین عنوان باعث شد دختر بزرگ فریبا دعوای مفصلی راه بیندازد؛ چند ماه بعد هم که مشغول جمع کردن فرش های منزل جهت فرستادن به قالیشویی بودم متوجه دست­نوشته های عجیب و غریبی شدم که به وسیله رمالان تهیه شده است و دختر فریبا زیر فرش ها پنهان کرده بود تا زندگی یکسان من و مادرش به هم بخورد. این ماجرا چند روز بعد پیچیده تر شد و مشاجره مشکل میان من و فریبا و فرزند هایش درگرفت تا جایی که فریبا منزل را ترک کرد، مهریه اش را از طریق دادگاه به اجرا گذاشت و توانست با ادعای نپرداختن مهریه من را ممنوع الخروج کند…»

در ماه های گذشته ناصر با کمک وکیل خود توانست شواهدی راجع به پرداخت مهریه در سال گذشته به دادگاه ارائه کند تا ممنوع الخروجی اش را لغو کند و با این حساب مهریه همسرش نیز پرداخت شده است تلقی می شد. تنها می ماند دادخواست بازگشت فریبا به منزل، که ناصر چندی پیش به وکیل خود سفارش کرد از فریبا شکایتی مطرح نکند و تنها راضی اش کند تا به زندگی یکسان خود برگردد. وکیل ناصر هم عنوان را با وکیل فریبا در میان گذاشته و یک هفته دیگر به آنها وقت داده بود. حالا بعد از سه زندگی یکسان ناپایدار ناصر دیگر از طلاق دادن و ازدواج مجدد خسته شده است و ترجیح می داد یک زندگی آرام و بی دغدغه با فریبا داشته باشد، به شرطی که همسرش هم شرایط او را در 65 سالگی در نظر بگیرد.

دردسرهایی که همسرچهارم تاجر بین المللی فرش برایش درست کرد

واژه های کلیدی: ایران | زندگی | فرزند | ازدواج | ایرانی | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs