سمبل تصویر استقلال منصوریان مهدی رحمتی

سمبل: تصویر استقلال منصوریان مهدی رحمتی تراکتورسازی علیرضا منصوریان اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

گت بلاگز اخبار حوادث همسرکشی با روسری قرمز

مرد افغان بعد از قتل همسرش، همراه سه فرزند خود فرار کرد. بررسی‌ها نشان می‌داد این زوج بر سر اسباب‌کشی با هم اختلاف داشتند. 

همسرکشی با روسری قرمز

عبارات مهم : فرزند

مرد افغان بعد از قتل همسرش، همراه سه فرزند خود فرار کرد. بررسی ها نشان می داد این زوج بر سر اسباب کشی با هم اختلاف داشتند.

به گزارش جام جم، ساعت 13و30 دقیقه شنبه یکی از ماموران کلانتری یافت آباد با قاضی سجاد منافی آذر، کشیک قتل دادسرای جنایی پایتخت کشور عزیزمان ایران تماس گرفت و از قتل زنی جوان خبر داد.

بازپرس جنایی همراه تیمی از ماموران اداره دهم پلیس آگاهی و تیم بررسی صحنه جرم به محل جنایت درساختمانی در کوچه لاله یافت آباد جنوبی اعزام و با جسد زن 30 ساله افغان در حالی روبه رو شدند که روسری قرمزی دور گلویش پیچیده شده است و در اتاق نشیمن افتاده بود. اثاثیه منزل نیز بسته بندی شده است بود که به نظر می رسید، در حال اسباب کشی هستند.

همسرکشی با روسری قرمز

بررسی های تیم جنایی نشان می داد بیش از هشت ساعت از فوت او می گذرد و نیمه شب در خواب خفه شده است است.

ماموران زمانی که وسایل منزل را جست وجو کردند، معلوم شد چیزی ازآنجا دزدی نشده ولی خبری از سه فرزند خردسال قربانی نبود.

مرد افغان بعد از قتل همسرش، همراه سه فرزند خود فرار کرد. بررسی‌ها نشان می‌داد این زوج بر سر اسباب‌کشی با هم اختلاف داشتند. 

ماموران به تحقیق از همسایه های مقتول پرداختند که یکی از آنها به افسر تحقیق گفت: مقتول و شوهرش از یک سال پیش در این ساختمان همراه سه فرزندشان که دو نفرشان دوقلو بودند، زندگی می کردند. این خانواده قرار بود به خاطر شغل پدر، به اسلامشهر بروند که زن جوان با این عنوان مخالف بود. همین عنوان باعث اختلاف میان این زوج شده است و مدام صدای مشاجره آنهارا می شنیدم.

وی افزود: زن همسایه با این که مخالف رفتن از این منزل بود، به خاطر فرزند ها و از هم پاشیده نشدن زندگی اش وسایل منزل را بسته بندی کرد تا به اسلامشهر بروند. قرار بود تا آخر هفته این منزل را به صاحبخانه تحویل داده و بروند. یکی از فرزند ها مدرسه می رفت و هر روز صبح صدایش را می شنیدم. هر لحظه در منزل ارزش نیمه باز بود. از صبح صدای آنها را نشنیدم. بعد از ظهر کنجکاو شدم و برابر در منزل ارزش رفتم. چندبار در زدم که کسی جواب نداد. دلواپس شده است و زمانی که وارد منزل شدم با جسد زن همسایه در اتاق نشیمن روبه رو شدم و به پلیس زنگ زدم. از شوهر و فرزند هایش خبری نبود.

با ناپدید شدن شوهر مقتول و سه فرزندشان، تحقیقات پلیس جهت یافتن آنها و رازگشایی از این جنایت ادامه دارد.

همسرکشی با روسری قرمز

واژه های کلیدی: فرزند | همراه | اتاق نشیمن | ماموران کلانتری | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs