سمبل تصویر استقلال منصوریان مهدی رحمتی

سمبل: تصویر استقلال منصوریان مهدی رحمتی تراکتورسازی علیرضا منصوریان اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری «زن شگفت‌انگیز» با رکوردشکنی شروع کرد

فیلم ابرقهرمانی «زن شگفت‌انگیز» در نخستین هفته اکران به فروش جهانی ۲۲۳ میلیون دلار دست یافت.

«زن شگفت‌انگیز» با رکوردشکنی شروع کرد

«زن شگفت انگیز» با رکوردشکنی شروع کرد

عبارات مهم : میلیون

فیلم ابرقهرمانی «زن شگفت انگیز» در نخستین هفته اکران به فروش جهانی ۲۲۳ میلیون دلار دست یافت.

به گزارش ایسنا به نقل از ورایتی، فیلم «زن شگفت انگیز» با فروش ۱۰۰ میلیون دلاری در سینماهای آمریکا و همچنین کسب ۱۲۲.۵ میلیون دلار در ۵۵ کشور مختلف، فروش آغازین چشمگیر بالغ بر ۲۲۲ میلیون دلار را در هفته نخست اکران ثبت کرد.

«زن شگفت‌انگیز» با رکوردشکنی شروع کرد

فروش آغازین این فیلم در گیشه بین الملل از بسیاری دیگر از فیلم های ابرقهرمانی چون دو قسمت اول «ثور»، «مرد آهنی»، هر دو قسمت «نگهبانان کهکشان» و همچنین «مرد پولادین» پیشی گرفته هست، ضمن آن که این فیلم رکورد فروش آغازین تاریخ سینمای امریکا جهت فیلمی به کارگردانی یک زن را نیز به خود تخصیص داده شده است داد.

در میان بازارهای خارجی این فیلم، چین با ۳۸ میلیون دلار عالی ترین عملکرد را داشته است و بعد از نیز کشور کره جنوبی (۸.۵ میلیون دلار)، مکزیک (۸.۴ میلیون دلار) و برزیل (۸.۳ میلیون دلار) جهت این فیلم ابرقهرمانی در نخستین هفته اکران فروختند. این فیلم همچنین فروش آغازین ۷.۵ میلیون دلاری را نیز در سینماهای بریتانیا ثبت کرده است.

فیلم ابرقهرمانی «زن شگفت‌انگیز» در نخستین هفته اکران به فروش جهانی ۲۲۳ میلیون دلار دست یافت.

«گل گدوت» در نقش مهم در کنار «کریس پاین»، «کانی نیلسن»، «رابین رایت»، «دنی هوستون»، «دیوید تیولیس» و «ایون برمنر» در فیلم «زن شگفت انگیز» برابر دوربین رفته اند.

«زن شگفت انگیز» با گذر از فیلم «پنجاه طیف خاکستری» به کارگردانی «سم تیلور جانسن» که ۸۵ میلیون در هفته نخست اکران فروخته بود توانست رکورد فروش آغازین سینمای امریکا جهت فیلم هایی از کارگردانان زن را به خود تخصیص داده شده است دهد.

«پتی جنکیز» پیش از این تنها ساخت فیلم «هیولا» در سال ۲۰۰۳ را در کارنامه داشت که جایزه اسکار عالی ترین بازیگری را جهت «چارلیز ترون» به ارمغان آورد.

«زن شگفت‌انگیز» با رکوردشکنی شروع کرد

واژه های کلیدی: میلیون | سینمای | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs