سمبل تصویر استقلال منصوریان مهدی رحمتی

سمبل: تصویر استقلال منصوریان مهدی رحمتی تراکتورسازی علیرضا منصوریان اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

۲ طلا و ۵ برنز دستاورد کاراته‌کای کشور عزیزمان ایران در مسابقه های کاراته‌وان ۲۰۱۸ پاریس

نماینده وزن ۸۴+ کیلوگرم کشور عزیزمان ایران با برتری در دیدار نهایی کاراته وان پاریس برابر کاراته‌کای فرانسوی به مدال طلا دست یافت. ۲ طلا و ۵..

ادامه مطلب

اطلاعیه فدراسیون فوتبال راجع به بلیت بازی‌های کشور عزیزمان ایران در جام جهانی ۲۰۱۸

فدراسیون فوتبال راجع به نحوه خرید بلیت جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه جهت هواداران تیم ملی کشور عزیزمان ایران اطلاعیه صادر کرد. اطلاعیه فدراسیون فوتبال را..

ادامه مطلب

بیک‌زاده 500 میلیون به استقلال بخشید؟

به گزارش خبرآنلاین؛ بدهی های زیاد استقلال به بازیکنان و مربیان سابق خود، این تیم را تا آستانه از بین بردن از لیگ قهرمانان آسیا پیش برد ولی به نظر می رس..

ادامه مطلب

بازیکنان نفت باید به حرف کلوب گوش دهند / درخشان

سرمربی تازه نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران راجع به بازگشت به این تیم و احتمال همکاری با علی کریمی اظهاراتی را مطرح کرد.  درخشان: بازیکن..

ادامه مطلب

آشنایی با حریف پرسپولیس در یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا

تیم فوتبال پرسپولیس در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا باید به مصاف تیم پر افتخار الاهلی عربستان برود. آشنایی با حریف پرسپولیس در یک چهارم نها..

ادامه مطلب

توران به خاطر کتک زدن یک خبرنگار از تیم ملی اخراج شد

به گزارش ایسنا و به نقل از آس، آردا توران در هواپیمایی که حامل تیم ملی ترکیه بود با یک خبرنگار درگیر شد. هافبک بارسلونا به این شخص آسیب رساند و علیه..

ادامه مطلب

خبری که جهت رحمتی خوب نیست!

به گزارش خبرآنلاین؛ قبل از بازی با تراکتور، خیلی ها به علیرضا منصوریان توصیه کردند مهدی رحمتی را در ترکیب ثابت تیمش نگذارد. آنها معقتد بودند علاوه بر ..

ادامه مطلب