سمبل تصویر استقلال منصوریان مهدی رحمتی

سمبل: تصویر استقلال منصوریان مهدی رحمتی تراکتورسازی علیرضا منصوریان اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

۱۰۰ صورت تأثیرگذار ‌سال ۲۰۱۸

اسامی ١٠٠ صورت تاثیرگذار سال ٢٠١٨ اعلام شد. این اسامی را به سنت هر سال نشریه تایم اعلام کرد که مشمول بر شماری از تاثیرگذارترین، بزرگترین، مهمترین و آشنا شده..

ادامه مطلب

حواشی جشنواره سی و ششم ادامه دارد

به فاصله یک هفته از آخر سی و ششمین جشنواره ملی فیلم فجر، همچنان جنگ و جدل بر سر اختتامیه این جشنواره، گفته ها، اعتراضات، گروه تحریریه سایت های داده شده است ..

ادامه مطلب

آغاز اکران یک فیلم تازه در سینماها

سخنگوی شورای صنفی نمایش از اضافه شدن فیلم «خانه کاغذی» به تناوب اکران از ۲۹ آذرماه خبر داد. آغاز اکران یک فیلم تازه در سینماها عبارات ..

ادامه مطلب

خاطرات کارگردان «ویلایی‌ها» از وقت جنگ و شهادت هم محله‌ای‌هایش

کارگردان فلیم سینمایی «ویلایی‌ها» می‌گوید با اینکه در وقت جنگ در پایتخت کشور عزیزمان ایران بود ولی فضای آن دوران را به خوبی به یاد دارد.  خا..

ادامه مطلب

«زن شگفت‌انگیز» با رکوردشکنی شروع کرد

فیلم ابرقهرمانی «زن شگفت‌انگیز» در نخستین هفته اکران به فروش جهانی ۲۲۳ میلیون دلار دست یافت. «زن شگفت انگیز» با رکوردشکنی شروع کرد عبارات..

ادامه مطلب

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (462)

در روزگاری که جامعه مجازی و اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … یکی از ارکان مهم ارتباط افراد با یکدیگر شده است هست، ستارگان و صورت ه..

ادامه مطلب

تصویر ، محمدجواد ظریف و همسرش در اختتامیه جشنواره جهانی فیلم

مراسم اختتامیه سی‌و‌پنجمین جشنواره جهانی فیلم فجر، از ساعت 19 امروز در تالار وحدت شروع شد.  محمدجواد ظریف و همسرش در اختتامیه جشنواره..

ادامه مطلب